FWP Logo
Międzyzdroje: Widok na molo
Użytkowników On-line: 3 Rezerwacje FWP OnLine
Data przyjazdu: Data wyjazdu:
Miasto: Hotel/Pensjonat:
Typ pokoju: dla:
osób
Uwzględnij:
dostawkę   wspólne spanie
 
 

Halka I II

miejscowość: Kudowa Zdrój

Opis:

Halka_front.jpg

Lokalizacja:

Fundusz Wczasów Pracowniczych Zespół Domów Wczasowych- Kudowa Zdrój posiada do dyspozycji naszych Gości Ośrodek Wczasowy położony w samym sercu miasta.

Charakterystyka obiektu:

Dogodna lokalizacja naszego Domu Wczasowego zachęca do korzystania z usług uzdrowiskowych, gdyż w odległości 150 m zlokalizowana jest baza uzdrowiskowa, która specjalizuje się w:

  • lecznictwie sanatoryjno- szpitalnym w zakresie leczenia chorych z chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym, nadczynnością tarczycy, wadami zastawkowymi serca
  • dziecięcym lecznictwie sanatoryjnym- szpitalne leczenie górnych dróg oddechowych, chorób krwi, zaburzeń wchłaniania
  • wczasach leczniczych dla osób z nerwicą i ogólnym wyczerpaniem organizmu
  • wczasach odchudzających
  • sprzedaży wód mineralnych przyspieszających przemianę materii o nazwie Staropolanka zawierających w swoim składzie aktywne biologicznie żelazo.

Specyfikacja i charakterystyka pokoi:

DW Halka I-II dysponuje pokojami 1,2,3 oraz 4-osobowymi o zróżnicowanym standardzie: pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i TV oraz o podstawowym standardzie (umywalka z ciepłą-zimną wodą, sanitariaty ogólnodostępne na korytarzach).

Ośrodek wyposażony jest dodatkowo w salę TV, sieć Wi-Fi i  jadalnię, gdzie trzy razy dziennie spotykają się na smacznych, domowych posiłkach nasi Goście.

REZERWACJE:

Centralna Recepcja FWP w Kudowie Zdroju ul. Słoneczna 7-9

Tel. 074 8661261 tel/fax 074 8661239 

 e-mail: kudowa@fwp.plZdjęcia ośrodka:
Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II Zdjęcie ośrodka Halka I II
kliknij w wybrane zdjęcie, aby powiększyć