FWP Logo
Halka, Kudowa-Zdroj
Użytkowników On-line: 0 Rezerwacje FWP OnLine
Data przyjazdu: Data wyjazdu:
Miasto: Hotel/Pensjonat:
Typ pokoju: dla:
osób
Uwzględnij:
dostawkę   wspólne spanie
 
 

Informacje o FWPSzanowni Państwo,

Fundusz Wczasów Pracowniczych Spółka z o.o.  znany powszechnie jako FWP szczyci się już 70-letnią tradycją. Utworzony został jako instytucja związkowa organizująca wypoczynek rodzinny pracowników fabryk i urzędów. Setki domów wczasowych FWP rokrocznie zapewniały ogromnej liczbie wczasowiczów możliwość spędzenia urlopu w najatrakcyjniejszych miejscowościach turystycznych naszego kraju. FWP przez lata dominował na krajowym rynku usług turystycznych i wypoczynkowych, zapewniając swoim gościom relaks oraz warunki do aktywnego wypoczynku.

Z czasem dominacja FWP na rynku usług turystycznych i wypoczynkowym osłabła w wyniku oddziaływania konkurencji i szybkiego rozwoju rynku usług turystycznych owocującego coraz bogatszą ofertą wypoczynku w kraju i zagranicą. Oferta krajowych i zagranicznych biur podróży, sieci hoteli i domów wczasowych w kraju, rozbudowane propozycje turystyki masowej i specjalistycznej spowodowały, że oferta FWP jest obecnie jedną z wielu ofert rynkowych.

Mimo tysięcy ofert innych organizatorów wczasów krajowych, FWP nadal zajmuje się tym, do czego ponad pół wieku temu został powołany, realizując misję zagwarantowania udanego urlopu polskim rodzinom. Oferta FWP skierowana jest do wczasowiczów w każdym wieku. Dodatkowo, dla tych, którzy w przeszłości spędzali wypoczynek w domach wczasowych FWP, jest to świetna okazja do wspomnień związanych z przeżytymi dawniej chwilami.

Zapraszamy zatem Wszystkich Państwa do naszych domów wczasowych zlokalizowanych w najpiękniejszych rejonach Kotliny Kłodzkiej,

  Zarząd FWP Sp. z o.o.

 

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.
ul. Puławska 405A
02-801 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS 0000041798
Wysokość kapitału zakładowego 20 059 000,00 zł

Konto bankowe  Biura Sprzedaży w Warszawie:

59 1030 1827 0000 0000 3276 6005

Wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych:

Nr OR/14/2/19 ważny do 28.02.2022 r.