FWP Logo
Międzyzdroje: Widok na molo
Użytkowników On-line: 40 Rezerwacje FWP OnLine
Data przyjazdu: Data wyjazdu:
Miasto: Hotel/Pensjonat:
Typ pokoju: dla:
osób
Uwzględnij:
dostawkę   wspólne spanie
 
 

Hyrny

miejscowość: Zakopane

Opis:

D.W. Hyrny jest własnością DOMS Sp. z o.o.

hyrny_zakopane.jpg

HYRNY usytuowany jest w doskonałym miejscu - oferuje spokój i luksusowy wypoczynek oraz bliskość wszystkich atrakcji! Z jednej strony zaledwie 300 m. od Krupówek - głównego handlowego pasażu Zakopanego, z drugiej 500m. od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew i Drogi pod reglami - jednej z najbardziej malowniczych dróg spacerowych w Polsce. Tuż obok skoczni narciarskich na polanie po skocznią można rozkoszować się jazdą na nartach. Są to doskonałe stoki dla narciarzy początkujących jak i zaawansowanych. W odległości około 1000 m, znajduje się dolna stacja kolejki linowo-terenowej na Gubałówkę. W pobliżu również dwie bardzo znane typowo góralskie karczmy z regionalnymi potrawami, niepowtarzalnym wystrojem i góralską muzyką na żywo.

Dbając o Państwa wygodę, dobre samopoczucie oraz niepowtarzalną atmosferę poddajemy Hyrnego gruntownej modernizacji i tworzymy miejsce doskonałe do całorocznego wypoczynku i nabrania pozytywnej energii.

Zapraszamy do nowoczesnego kompleksu składającego się z :

 • części hotelowej-czteropiętrowej, wyposażonej w windę. Na dzień dzisiejszy do dyspozycji Państwa są 283 miejsca noclegowe w 161 pokojach. Komfortowe nowocześnie urządzone pokoje 1,2-osobowe i apartamenty. W każdym pokoju znajduje się TV-SAT, radio, telefon. Część pokoi z balkonami i widokiem na Giewont. Goście ze zwierzętami domowymi mile widziani 
 • klimatyzowanej sali konferencyjnej - jednej z największych (280 osób w układzie kinowym, 230 osób w układzie szkolnym) i najnowocześniejszych sal konferencyjnych w Zakopanem.
 • czterech małych sal konferencyjnych (30 osób w układzie kinowym, 25 osób w układzie szkolnym)
 • centrum odnowy biologicznej, gdzie nasi goście mogą zadbać o swoje lepsze samopoczucie.
 • jadalni, gdzie istnieje możliwość zamówienia wyżywienia dietetycznego lub małej porcji dla dziecka
 • kawiarni, drink baru, sali gier (mini golf, bilard)
 • zadaszonego grilla ogrodowego - doskonałego miejsca na imprezę grupową
 • w ośrodku istnieje możliwość korzystania z internetu WI-FI
 • placu zabaw dla dzieci

Zapraszamy na wirtualny spacer po obiekcie: kliknij

  Film o ośrodku:

  Zdjęcia ośrodka:
  Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny Zdjęcie ośrodka Hyrny
  kliknij w wybrane zdjęcie, aby powiększyć